IX Sądeckie Targi Ślubne 03.02.2019. Hala Sportowa MOSIR Nowy Sącz Nadbrzeżna 34. Pozostało jeszcze

Media o Targach

VIII Sądeckie Targi Ślubne

Rekordowa liczba wystawców na VIII Sądeckich Targach Ślubnych. Tłumy odwiedziły imprezę

28 stycznia tłumy Sądeczan odwiedziły halę sportową Mosir przy ulicy Nadbrzeżnej w Nowym Sączu, aby przyjrzeć się najnowszym trendom i modzie z branży ślubnej.

Czytaj więcej

Wygrali suknie, zamówili obrączki. W niedzielę sądeczanie odwiedzili Targi Ślubne

Reprezentowana była cała branża ślubna. Wystawiano obrączki, suknie i garnitury, oferowano sale weselne i zaproszenia. Były ślubne limuzyny, smakowite torty, a nawet usługi Dj-ów… Wszystko, by młoda para czuła się wyjątkowo. I każda z nich miała na targach okazję do kompleksowego zaplanowania swojego ślubu, a przy tym zaoszczędzenia na rabatach.

Czytaj więcej

Sądeckie Targi Ślubne już za nami!

Przyszłe panie młode wraz ze swymi wybrankami tłumnie zjawiły się dzisiaj (28 stycznia) na hali MOSiR w Nowym Sączu. VIII Sądeckie Targi Ślubne przyciągnęły do Nowego Sącza wystawców z naszego regionu oraz pary młode, które w najbliższym czasie planują ślub. Było słodko i stylowo!

Czytaj więcej


W dniu ślubu liczy się wszystko: to co na wierzchu, to co pod spodem, gdzie i jak. Jak połączyć wszystkie składowe w jedną doskonałą i niezapomnianą całość? Odpowiedź można było znaleźć podczas VI Sądeckich Targów Ślubnych.
– Targi ślubne dają nam jedyną w swoim rodzaju okazją, aby w jednym miejscu i czasie poznać kilkadziesiąt najlepszych ofert ślubnych, porozmawiać i poznać się bliżej, obejrzeć i dotknąć suknie ślubne, albumy, zaproszenia, dekoracje – komentuje organizatorka targów Bożena Gagatek. – Poza tym możemy zobaczyć na wybiegu modelki i modeli prezentujących najnowsze modele sukni ślubnych, garniturów, bukiety Ślubne, fryzury i makijaże, stroje wieczorowe, bieliznę ślubną. Uczestniczymy w pokazach barmańskich, tanecznych, muzycznych czy innych. Możemy wziąć udział w konkurach i losowaniach cennych nagród. Firmy cateringowe, ciastkarnie, barmani zapraszają do degustacji swoich produktów.

Panie z zapałem poddawały się mistrzom fryzjerstwa – podczas targów można było zamówić wykonanie próbnego uczesania – i wsłuchiwały w rady doświadczonych kosmetyczek, które proponowały optymalne rozwiązania, które każdej pannie młodej i panu młodemu czy innym znamienitym bohaterom ślubnej odysei pozwolą w który kim czasie poprawić swój wygląd a tym samym samopoczucie.

Ogromnym zainteresowaniem szczególnie wśród dziewczynek cieszyły się pokazy sukien ślubnych. – Wyglądają jak księżniczki – komentowały wygląd modelek kilkulatki.

Zresztą – podobnie jak to powinno mieć to miejsce podczas wesela – organizatorzy targów zapewnili najmłodszym gościom należytą rozrywkę: konkursy i zabawy. Dzieci z ogromnym entuzjazmem reagowały też na możliwość degustacji weselnych słodyczy, które prezentowały znane sądeckie cukiernie i piekarnie.

Zgodnie z tradycja targów uczestnicy mieli możliwość wygrania bardzo atrakcyjnych niespodzianek: sukien ślubnych, atrakcji weselnych, zabiegów kosmetycznych, biżuterii.

https://sadeczanin.info/wiadomo%C5%9Bci/fotorelacja-vi-s%C4%85deckie-targi-%C5%9Blubne

24 stycznia (niedziela) 2016 roku odbyły się VI Sądeckie Targi Ślubne. Impreza zorganizowana przez firmę BeGie Design odbyła się na hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Nowym Sączu.
W jednym miejscu zgromadzona była cała branża ślubna, począwszy od sukien ślubnych i garniturów, poprzez lokale, dekoracje, fotografów, biżuterie, firmy oferujące atrakcje ślubne, a kończąc na biurach podróży.

Ponad 80 wystawców prezentowało bogatą ofertę ślubną skierowaną do przyszłych nowożeńców. W tym dniu przez Targi przewinęło się prawie 1700 osób, które korzystały z rabatów udzielanych przez firmy na zamówienia złożone tylko w tym dniu. Pary chętnie brały udział w wielu konkursach na scenie, gdzie do wygrania było ponad 100 nagród o wartości 30 000 zł m.in. dwie suknie ślubne, garnitur oraz kompletny ubiór Pana Młodego.

Następne targi już za rok, a w międzyczasie firma organizuje jeszcze Nowotarskie Targi Ślubne w dniu 21.02.2016 roku.

http://sacz.in/wydarzenia/news;vi-sadeckie-targi-slubne,27844.html

Gabriela Olszak, wicemiss Małopolski sprzed 3 lat była jedną z modelek prezentujących suknie podczas Targów Ślubnych w Nowym Saczu. Kilka tysięcy osób odwiedziło w niedzielę Halę Sportowo-Widowiskową przy ul. Nadbrzeżnej. Oferowano wszystko od bielizny i biżuterii po wystroje sal weselnych, torty oraz sesje foto i wideo. Ciekawostką była oferta wieczorów panieńskich z nauka tańca na rurze.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/artykul/9324574,targi-slubne-w-nowym-saczu-wideo-zdjecia,id,t.html

Nowy Sącz: Najlepsze Targi Ślubne w Małopolsce już 22 stycznia!
Sadeckie Targi Ślubne uznawane za jedne z najlepiej zorganizowanych Targów Ślubnych w Małopolsce odbędą się już po raz 7 w Nowym Sączu, w styczniu – tuż przed rozpoczęciem sezonu ślubno – weselnego.

Jest to doskonała okazja do zapoznania się z nową ofertą ślubną dla przyszłych nowożeńców, a dla firm oferujących swoje usługi w branży ślubnej do przedstawienia oferty swoim potencjalnym klientom. Targi dają możliwość załatwienia wielu spraw w jednym miejscu, zapoznania się z najnowszymi trendami i podpatrzenia pomysłów na własny ślub i wesele a także skorzystania z rad ekspertów.

Firmy przygotowują specjalne rabaty i promocje na swoich stoiskach reklamowych.

– Na dużej scenie odbywają się pokazy mody ślubnej i wieczorowej, prezentacje fryzur, makijażu, pokazy florystyczne, występy artystyczne ale również konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla narzeczonych w których można wygrać suknię ślubną, garnitury, sesje fotograficzne, biżuterie, dekoracje na swój ślub czy kolacje dla dwojga a także wiele innych cennych nagród – zapowiada Bożena Gagatek, organizator.

Wartość wszystkich nagród szacowana jest na blisko 25.000 PLN.

– Zapraszamy już 22.01.2017 od godziny 10.00 do 17.00. Nie przegap takiej szansy, następne targi dopiero za rok – zachęca Gagatek.

ES Fot.: archiwum sadeczanin.info / KS

 

Zapraszamy do przeczytania atykółów:

Targi Ślubne: Co łączy królewnę z feministką? Obie chcą mieć idealny ślub [ZDJĘCIA]

 

Targi Ślubne w Nowym Sączu [WIDEO, ZDJĘCIA]

 

Fotorelacja: VI Sądeckie Targi Ślubne

 

Magiczny ślub i wyjątkowe wesele z najlepszą oprawą to marzenie wielu par młodych. Na starcie przedślubnych przygotowań na narzeczonych czeka wiele decyzji – od wyboru lokalu, cateringu, po oprawę muzyczną, ubiór i dekorację. Wiele z nich mogą ułatwić IV Sądeckie Targi Ślubne, które w najbliższą niedzielę – 2 lutego, odbędą się w Hali MOSIR w Nowym Sączu.

 

BożenkaIV Sądeckie Targi Ślubne to doskonała okazja do zapoznania się z ofertą ślubną, a przyszli nowożeńcy, w jednym miejscu, będą mogli załatwić wiele spraw związanych z weselem.
Będziemy mieli cały przekrój firm z branży ślubnej , od zaproszeń po oferty domów weselnych – mówi Bożena Gagatek z BeGie Design, pomysłodawczyni i organizatorka targów. – Wszystkich wystawców będzie około 60. To znacznie więcej niż w poprzednich trzech edycjach, kiedy było ich około 40 – dodaje.
Skąd wziął się pomysł na tego typu przedsięwzięcie w Nowym Sączu?
W 2010 roku pojechałyśmy z koleżanką na targi do Krakowa, gdzie wykonywałyśmy dekorację dla jednej z firm – opowiada pani Bożena. – Po powrocie do Nowego Sącza postanowiłyśmy zrobić coś takiego także u nas. Udało się to zrealizować w ciągu dwóch miesięcy. Zebrałyśmy wtedy około 40 firm. Pierwsze targi się udały, kolejne także. Teraz mamy już IV edycję.
Przez pierwsze trzy lata Sądeckie Targi Ślubne odbywały się w Wyższej Szkole Biznesu. Tym razem przyszli małżonkowie zaproszeni są do Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Nabrzeżnej. Od godz. 10 do 18 czekać będzie na nich wiele promocji i atrakcji. Będą pokazy mody ślubnej, sukni wieczorowych, bielizny, pokazy barmańskie, taneczne i świetlne. Przygotowano również konkursy, w których do wygrania będą atrakcyjne nagrody: obsługa dj-ska wesela i osługa dj-ska poprawin, torty weselne, komplety biżuterii ślubnych, suknie ślubne, dekoracje światłem, zaproszenia ślubne, makijaże ślubne, zaproszenia do SPA i na romantyczną kolację, zestawy kosmetyków, komplety bielizny, bukiety kwiatów, czy skrzynia z winem.
Partnerem przedsięwzięcia jest redakcja Sądeczanin.info, która w czasie trwania targów zaprosi odwiedzających je Sądeczan do konkursów.
Będziemy wybierać najsłodsze stoisko, najbardziej atrakcyjny dom weselny, hotel, bądź restaurację, a także przeprowadzimy konkurs na hasło reklamowe „Sądeczanina” – mówi Marcelina Łękawska z działu marketingu redakcji. – Głosować będzie można za pomocą kuponów, które znajdować się będą na naszym stoisku. Spośród osób, które zechcą oddać swój głos rozlosujemy nagrody – dodaje.
Odwiedzający IV Sądeckie Targi Ślubne otrzymają także katalog przygotowany przez pracowników redakcji i działu marketingu „Sądeczanina”. Jest on dostępny także w wersji elektronicznej TUTAJ
IV Sądeckie Targi Ślubne odbędą się w niedzielę – 2 lutego w godzinach od 10 do 18 w Hali Sportowe MOSIR w Nowym Sączu. Patronat nad wydarzeniem objął portal Sądeczanin.info

 

1634776703_0Okazuje się, że nie trzeba posiadać majątku, aby wyprawić doskonałe przyjęcie weselne. O tym podczas IV Sądeckich Targów Ślubnych, organizowanych przez BeGieDesign przekonywali przedstawiciele firm cateringowych, cukierniczych, domów weselnych, restauracji, pracowni florystycznych, operatorzy kamer, nagłośnienia i sprzętu, zakłady fryzjerskie, kosmetyczne, sklepy jubilerskie oraz inne usługi.

Targi odbyły się w niedzielę w MOSiR na ul. Nadbrzeżnej w Nowym Sączu. Imprezę prowadzili: Katarzyna Wolska i Mirosław Pasek.

Sala była wypełniona po brzegi już od samego początku. Od godziny ósmej pary młode wraz z ich rodzicami mogli oglądać oraz oceniać wystawy firm sukien ślubnych i garniturów zarówno z Sądecczyzny jak i z Krakowa, Rzeszowa, Limanowej. Prezentowali się również cukiernicy z własnymi wyrobami, jak i sklepy jubilerskie z biżuterią. Konkursy organizowane podczas pokazów cieszyły się dużym zainteresowaniem. Nic dziwnego: jedną z wielu atrakcji była możliwość wygrania m.in. obrączek, sukni ślubnej, zapewnienie obsługi kelnerskiej oraz barmańskiej. Ogółem w targach wzięło udział ponad 60 wystawców.

 

Od obrączek aż po kredyt hipoteczny na zakup mieszkania – tak szerokim wachlarzem ofert dysponowali wystawcy III Sądeckich Targów Ślubnych. Odbyły się one w niedzielę 3 lutego w Centrum Rekreacji WSB-NLU w Nowym Sączu, przy ulicy Zielonej.

 

Od godziny 10 rano tłumy gości przewijały się przez salę, w której swoją ofertę związaną z weselami przedstawiło kilkudziesięciu wystawców. Przyjechali nie tylko z Nowego Sącza, ale i z całej Małopolski.
Wśród gości przeważali narzeczeni, sami lub z rodzicami. Analizowali oferty wystawców i konsultowali je między sobą oraz z najbliższymi. A konsultować było co, bo wystawiała się tu branża ślubna. Były więc stoiska mobilnych barmanów, dj-ów, cukierników wykonujących niezwykle efektowne, również i piętrowe torty ślubne. Tego właśnie między innymi tortów szukali spotkani przez nas na targach Natalia i Bartek z Nowego Sącza:
– Ślub planujemy za rok – informuje Natalia.- Na targach szukamy przede wszystkim oferty tortów, a także fotografów.
– Na razie przygotowujemy się psychicznie – dodaje Bartek. – Na pewno będziemy tu za rok, na kolejnej edycji targów.
Swoją ofertę przedstawiały salony mody ślubnej, fotograficy, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne oraz jubilerzy. Prawdziwe oblężenie przeżywały stoiska firm organizujących całość wesel i zajmujących się cateringiem. Dużą popularnością cieszyło się również stoisko krakowskiej firmy oferującej tak – wydawałoby się – mało weselne danie, jak sushi. .
– Polacy coraz chętniej sięgają po sushi, nawet w trakcie wesel – mówi przedstawiciel firmy specjalizującej się w przygotowywaniu japońskich smakołyków.
Na targach można było również zamówić samochód do ślubu, wynająć salę, a nawet wybrać wycieczkę na podróż poślubną i… kupić mieszkanie.
Takie targi są potrzebne jak najbardziej, bo w jednym miejscu można ogarnąć wszystko, począwszy od sali, poprzez podróż poślubną, a skończywszy na kredycie na nowe mieszkanie. Wszystko tu można załatwić – twierdzą Beata i Mateusz z Marcinkowic, którzy na ślubnym kobiercu staną w lipcu br.
Chcieliśmy dopiąć wszystkie szczegóły na ostatni guzik – mówią oboje. – Mamy już większość rzeczy dogranych, brakuje nam jedynie kilku szczegółów. Częściowo znaleźliśmy to, czego szukaliśmy, gdyż wybór jest duży, a prezentowana oferta jest bardzo zróżnicowana – podkreślają.
Organizatorem targów jest Bożena Gagatek. Skąd wzięła pomysł na tego typu przedsięwzięcie w stolicy Sądecczyzny?
W 2010 roku pojechałyśmy z koleżanką na targi do Krakowa, gdzie wykonywałyśmy dekorację dla jednej z firm – opowiada pani Bożena. – Po powrocie do Nowego Sącza postanowiłyśmy zrobić coś takiego także u nas. Udało się to zrealizować w ciągu dwóch miesięcy. Zebrałyśmy wtedy około 40 firm. Pierwsze targi się udały, drugie też, więc dziś mamy już III edycję.
Jak mówi organizatorka, tegoroczne targi cieszą się wyjątkowo dużą frekwencją. To zasługa nie tylko blisko 50 wystawców i szeregu atrakcji czekających na gości, ale i pogody, która pozwoliła bez problemu dojechać do Nowego Sącza mieszkańcom z terenu całego powiatu.
Oprócz samych targów mamy też atrakcje w postaci występu zespołu na żywo, kilku pokazów mody, w tym i mody ślubnej oraz wielu konkursów dla gości – mówi Bożena Gagatek. – Wśród osób, które dziś zjawiły się u nas, już rozlosowano – i wciąż się losuje, ponieważ co chwila jest kolejny konkurs – aż 35 atrakcyjnych nagród. Są to między innymi dwie suknie ślubne, dwa garnitury, weekend dla dwojga w Krynicy, pakiet zabiegów kosmetycznych za 700 złotych oraz mniejsze nagrody jak wykonanie makijażu czy też biżuteria – wylicza organizatorka.

Dzisiejsze tłumy na Zielonej to żywy dowód na to, że tegoroczna edycja zakończyła się sukcesem. Narzeczeni w jednym miejscu i jednego dnia mogli zaplanować całość przygotowań do najważniejszego dla nich dnia, zapoznać się z ofertą i wybrać to, co dla nich najlepsze. To też znak czasów – młodzi ludzie, zajęci pracą czy nauką, nie mają czasu ani nie chcą angażować rodzin w przygotowanie wesela, tylko zlecają to wyspecjalizowanym firmom.